Temat
:
Transfery Polska
Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2008
Offline
#
3406
03.07.2011, 14:57
MHaifa
napisał(a):
Legia zainteresowana kupnem Maora Buzaglo z Maccabi Tel Awiw. Oczywiscie droga do transferu jeszcze dluga, ale to by bylo duze wzmocnienie. To jest bardzo podobna sytuacja do Sobiecha, pilkarz bardzo dobry ale wiecznie klucacy sie z klubem. Znaczy sie nie on tylko... jego ojciec
Do prasy wypowiada sie wiecej niz Wojciechowski i niszczy synowi kariere. Klub oglosil ze niema go w planach na przyszly sezon (z powodu konfliktu) ale tez nie wiadomo na jakich zasadach chce go puscic. Na razie legia nie uzyskala odpowiedzi od Maccabi.
A o Buzaglo powiem ze do czasu przejscia Meliksona do Wisly to uwazalem Buzaglo za tego lepszego z Maorow tylko zbyt konfliktowym (przez ojca).
Wiec legia moze zrobic udany transfer... dla odmiany
zrodlo:
http://one.co.il/Article/182416.html
Maccabi Tel Awiw kupilo goscia za 1.7mln euro a jego wartosc rynkowa przez te 3 lata na pewno wzrosła. Klub chociaz ma z nim konflikt na pewno bedzie chcial zarobic wiec Legia musi sie liczyc z wysokimi kosztami.
Ostatnio edytowane przez mitmichael : 03.07.2011 o godz. 15:00.
mitmichael
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez mitmichael