biziu25 napisał(a):

|
turniej w tv? chyba nie w Polskiej TV bo nasi by to w kodowanej puścili, banda złodziei... może jakaś lokalna tv coś pokaże.
|
Nie rozumiem tego postu, jacy zlodzieje? To Ty rzadajac puszczenia sygnalu w darmowej tv jestes blizej tego oszczerstwa niz komercyjna tv, ktora moze puscic mecz gdzie chce, jesli wydala na to kase. Inna sprawa jest zyskownosc zakodowania meczu i obnizenia wplywow z reklam-ale to juz wewnetrzna sprawa danej tv.