Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4189
Stary 03.07.2011, 13:55
biziu25 napisał(a):Wyświetl post
turniej w tv? chyba nie w Polskiej TV bo nasi by to w kodowanej puścili, banda złodziei... może jakaś lokalna tv coś pokaże.
Nie rozumiem tego postu, jacy zlodzieje? To Ty rzadajac puszczenia sygnalu w darmowej tv jestes blizej tego oszczerstwa niz komercyjna tv, ktora moze puscic mecz gdzie chce, jesli wydala na to kase. Inna sprawa jest zyskownosc zakodowania meczu i obnizenia wplywow z reklam-ale to juz wewnetrzna sprawa danej tv.
Odpowiedz cytując