Wyświetl pojedynczy post
leyzer87
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Rzeszów/Kraków.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#598
Stary 03.07.2011, 13:45
Kamell napisał(a):Wyświetl post
Niestety... Czeka nas kolejnych następnych pare lat nudnego boksu w wykonaniu braci Kliczko. Według mnie Haye się pokazał z bardzo dobrej stronie, i należy mu się mimo wszystko szacunek. Przegrał zasłużenie, ale według mnie punktacja i tak zawyżona dla Kliczki. Dla mnie całkiem dobra walka, i tylko ze względu na anglika, bo ten nudny ukrainiec nic nie pokazał. Drewno z długimi łapami. Żal ze Haye nie zaryzykował bo mógłby wygrać przed czasem, bo Władek przy sporym natarciu Haye zachowywał się jak dziecko we mgle. We wrześniu będzie podobnie, tylko źe Adamka balans ciałem nie umywa się do tego co prezentuje Haye więc myśle ze Vitek go trafi soczyście i będzie po walce. Najgorsze jest to że nie ma NIKOGO aktualnie kto mogłby tym nudziarzom te pasy wziąść. Prawda jest taka że dzięki Hayowi ta walka miała emocje, i była ciekawe. zyło się nią.
To chyba różne walki oglądaliśmy. Szacunek dla brytola? Za co? Za to, że jedyną taktyką jaką miał na walkę, to ruszyć szybko z pięściami i przed kontratakiem padać na kolana? Śmieszny był i tyle.
Wszelkie błędy ortograficzne, gramatyczne, fleksyjne i inne są zamierzonymi działaniami autora tego posta i są objęte prawami autorskimi. Kopiowanie, powtarzanie i dyskutowanie o nich surowo zabronione.
Odpowiedz cytując