|
W publicznej także ma być magazyn ligowy (prawdopodobnie bo na 100% jeszcze nie wiadomo). A magazyny podsumowujące będą miały wszystkie trzy stacje + Polsat dodatkowo ma jeszcze obecny Cafe Futbol, w którym będzie wiecej o Ekstraklasie niż dotychczas.
Ostatnio edytowane przez Kociewiak : 03.07.2011 o godz. 13:47.
|