Wyświetl pojedynczy post
westersyl
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4188
Stary 03.07.2011, 13:10
Orange mogłoby pogadać aby Rumuni im sygnał udostępnili. Kiedyś pamietam, że C+ wyświadczyło przysługę Rumunom udostępniając im sygnał meczu ligowego Zagłębia przed meczem ze Steua. Wszystko za darmo i kiedyś to miało zadziałać w odwrotną stronę.
Odpowiedz cytując