Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Kociewiak
Senior Member
 
Od: 04.2011
Skąd: Gdańsk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14377
Stary 03.07.2011, 13:05
Polsat będzie pokazywał mecze na trzech kanałach; Sport, Sport Extra i Futbol. Dodatkowo C+, Polsat, Eurosport i prawdopodobnie publiczna będą miały magazyny ligowe. Oczywiście po publicznej mozna się spodziewać magazynu najgorszej jakości.
Odpowiedz cytując