Cytat:
W sezonie 2011/2012 ligowa kolejka będzie rozłożona aż na cztery dni. W piątki zostaną rozegrane dwa mecze, o 18:00 (transmisja w Canal Plus i Polsat Cyfrowy) oraz o godzinie 20:00 (Canal Plus). W soboty natomiast, odbędą się trzy spotkania – 14:00 (Canal Plus, Polsat Cyfrowy), 16:00 (Canal Plus, Polsat Cyfrowy) oraz 18:00 (Canal Plus). Szóste i siódme mecze danej kolejki będą rozrywane za to w niedziele o 15:00 (Canal Plus, Polsat Cyfrowy) i o godzinie 17:00 (Canal Plus).
Nowością w nowym będzie jeden pojedynek w poniedziałek. Hitowe konfrontacje naszej ligi będą rozpoczynać się o godzinie 18:30, a pokaże je Canal Plus oraz przede wszystkim stacja Eurosport 2. To oznacza, iż mecze Ekstraklasy będzie można obejrzeć też w ponad 20 krajach w całej Europie. Ze względu jednak na bojkot kibiców, który ma być kontynuowany także w nowym sezonie, rząd kraju z premierem Donaldem Tuskiem może najeść się tylko wstydu przed swoim Euro.
|
Wiem, że info stare ale rozmawiacie na ten temat, więc postanowiłem wkleić.
Godziny po prostu świetne ;/