JrQ- napisał(a):

|
ale problem w tym, że jak nasi usłyszą kwotę powyżej 1 mln to po prostu nie negocjują, jakby się bali, a jeśli chodzi o kupowanie, to targujemy się o każdy grosz (nie powiem, że to jest złe, wręcz przeciwnie)
|
Nie zgodzę się
Żurawski odchodził od nas przez 6 okienek , ale nasi ciągle stawiali zaporową cenę za niego
To ile było ofert za danych piłkarzy się nie dowiemy . Nie wszystkie fakty wychodzą w mediach . Nie wierzę że za Kube nie było innych ofert niz ta z BVB . Podobnie zreszta bylo z Brożkiem który długo odchodził , odchodził i odejść nie mógł , a oferty miał . Można jeszcze o tych sprawach długo dyskutować....