Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13084
Stary 03.07.2011, 12:31
szczebrzeszcz napisał(a):Wyświetl post
nowe drogi są budowane, przejedź się trasą Łódź - Wawa i licz budowy!

a na ile jest to zasługą rządu a na ile Euro2012 to już inna sprawa
25% tegorocznych maturzystów też się uczyło . Mija cztery lata cudaka przy władzy. Ile dróg wybudował? Kasy miał najwięcej w historii co z tego wynika? Ano mamy najdroższy kilometr autostrady na świecie, bo jakoś trzeba tą kasę przerobić. Nie koniecznie budując za nią więcej kilometrów. No a jak już jakiś gigantyczny czterokilometrowy fragment wybudują to po miesiącu trzeba remontować. Że też są jeszcze tacy którzy złodziejstwo i niekompetencje potrafią nazywać sukcesem
Hej Nasz TS !!