Wyświetl pojedynczy post
JrQ-
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12011
Stary 03.07.2011, 12:30
Karherop napisał(a):Wyświetl post
równie dobrze możesz dać przykład że Real kupił Zidana za 75 mln euro , a Ronaldo za 100

z każdym rokiem ceny rosną , dzisiaj Kuba nie poszedł by z Wisły za mniej niz 4 mln , jak jak niedawno sprzedaliśmy dobrze rokującego Marcelo za grubą kase . 5 lat temu nikt by takiej kasy za niego nie wyłożył za zawodnika z polskiego klubu
ale problem w tym, że jak nasi usłyszą kwotę powyżej 1 mln to po prostu nie negocjują, jakby się bali, a jeśli chodzi o kupowanie, to targujemy się o każdy grosz (nie powiem, że to jest złe, wręcz przeciwnie)
Odpowiedz cytując