Temat: Komórki...
Wyświetl pojedynczy post
art
Senior Member
 
Od: 11.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#958
Stary 03.07.2011, 10:56
A może ktoś się orientuje jak ściągnąć RunKeepera (http://runkeeper.com/) na komórkę z WM7? (HTC HD2). Próbowałem już chyba wszystkiego, ale w Marketplace nie ma może znaleźć (zmieniałem na rożne kraje, nie tylko Polski region), a w necie w Zune (ustawiony na USA) tez nie ma takiej aplikacji.

Z góry dzięki jak ktoś coś wie!
Odpowiedz cytując