A może ktoś się orientuje jak ściągnąć RunKeepera (
http://runkeeper.com/) na komórkę z WM7? (HTC HD2). Próbowałem już chyba wszystkiego, ale w Marketplace nie ma może znaleźć (zmieniałem na rożne kraje, nie tylko Polski region), a w necie w Zune (ustawiony na USA) tez nie ma takiej aplikacji.
Z góry dzięki jak ktoś coś wie!