Wyświetl pojedynczy post
piotr 0704 dortmund
Senior Member
 
 
Od: 10.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#237
Stary 03.07.2011, 10:27
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Mam nadzieję że reforma Platingiego utrzyma się jak najdłużej bo to naprawde dobry system...
Szczypta sprawiedliwosci na mafijnym torcie.

Liga Mistrzow (piekna nazwa) a prawdziwych mistrzow w niej to ok. 30 % uczestnikow.

To tak jakby do Unii Europejskiej przyjmowano nowe kraje ale warunkiem przyjecia bylo wykazanie wiekszych przychodow niz przychody Niemiec, Francji czy Wloch.

Tak bylo w LM przez cale lata.

Smiech na sali
Stan , sciagnij nam paru konkretnych pilkarzy.