Karherop napisał(a):

|
Mam nadzieję że reforma Platingiego utrzyma się jak najdłużej bo to naprawde dobry system...
|
Szczypta sprawiedliwosci na mafijnym torcie.
Liga Mistrzow (piekna nazwa) a prawdziwych mistrzow w niej to ok. 30 % uczestnikow.
To tak jakby do Unii Europejskiej przyjmowano nowe kraje ale warunkiem przyjecia bylo wykazanie wiekszych przychodow niz przychody Niemiec, Francji czy Wloch.
Tak bylo w LM przez cale lata.
Smiech na sali