Wyświetl pojedynczy post
Wit.Ek.
Rankingowy ekspert
 
 
Od: 03.2003
Skąd: z Krakowa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#236
Stary 03.07.2011, 10:15
Antystenes napisał(a):Wyświetl post
Obrazuje to fakt, że nawet jak na przestrzeni pięciu lat będziemy mieli zdawać by się mogło bdb sezon w wykonaniu polskich drużyn (dokładnie 1 polskiej, która zamazuje porażki reszty), to i tak upragnionej 15 pozycji nam to nie daje (4,5pkt x5 = 22,5pkt, czyli 17pozycja).
Ratuje nas jak pisałeś awans do LM, albo dwa kluby w LE.
Nie do końca. W dalszej części pisze o Białorusi, która zajęła 13 miejsce i powinna być dla nas wzorem do naśladaowania.
Aby osiągnąć 13 miejsce
Trzy zespoły białoruskie awansowały do III rundy kwalifikacji
Trzy zespoły białoruskie awansowały do IV rundy kwalifikacji
Jeden klub grał w grupie gdzie grał tak dobrze, że wyszedł z grupy.


Karherop napisał(a):Wyświetl post
Powód do małych narzekań mogą mieć kraje z miejsc 1-15 gdyż nawet przy wysokim rankingu danej drużyny w eliminacjach nie trafią np na słaby klub z Polski , ale z Holandii , Turcji lub innego mocnego kraju . Z drugiej strony jednak więcej klubow ma zapewniony bezpośredni awans do LM niż to było przed reformą . Wilk syty i owaca cała
Powód do małych narzekań mogą mieć kraje z miejsc 14 i 15 bo choć mają dwa kluby w eliminacjach LM to jednak oba te kluby muszą walczyć o awans do grupy.
Powód do małych narzekań mogą mieć kraje z miejsc 7-13 bo choć Mistrz gra w grupie bez kwalifikacji to Wicemistrz musi o grupe walczyć.

Chciałbym by Polska miała takie powody do narzekań.