|
Haye jest załosny - czytalem co mowił po walce:
- 3 tygodnie temu na treningu złamalem sobie palec u nogi przez co nie mogłem sie swobodnie poruszac
- miałem tez problemy z ręką
Nie wiem po co on w ogole podchodził do walki z Kliczką - chyba tylko by sie wygłupic.
Ostatnio edytowane przez mitmichael : 03.07.2011 o godz. 10:01.
|