Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#591
Stary 03.07.2011, 09:56
Haye jest załosny - czytalem co mowił po walce:
- 3 tygodnie temu na treningu złamalem sobie palec u nogi przez co nie mogłem sie swobodnie poruszac
- miałem tez problemy z ręką

Nie wiem po co on w ogole podchodził do walki z Kliczką - chyba tylko by sie wygłupic.
Ostatnio edytowane przez mitmichael : 03.07.2011 o godz. 10:01.
Odpowiedz cytując