|
Jedyne co trzeba przyznać Haye to, że jest piekielnie szybki i ten balans ciałem miał jak Roy za najlepszych lat. Za mało ryzykował bo jak atakował to faktycznie Kliczko nie potrafił się bronić.
Adamkowi będzie ciężko, nie jest tak szybki jak Haye i zbiera więcej ciosów.
|