|
Dla Polonii kluczowe będą nie transfery ale przede wszystkim pozycja trenera Zielińskiego. Coby nie mówić trenerem jest dobrym sprawdzonym w lidze i w Europie. Polonia bez gwiazd może grać tak jak Groclin za Zielińskiego (też sprzedali wtedy Majewskiego do Anglii a punkty pomimo tego cały czas robili), czyli tracić mało goli i wygrywać po 1-0. Pierwsza trójka jest realna ale tylko wtedy kiedy zostanie Zieliński, inaczej najlepsze transfery nic nie dadzą.
Wg mnie jeśli Zieliński będzie miał w klubie mocną pozycję to Polonia powalczy o puchary.
(Nie zdziwiłbym się jakby pomysł z premiowaniem piłkarzy podsunął Wojciechowskiemu Zieliński)
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
|