Wyświetl pojedynczy post
biziu25
Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4182
Stary 03.07.2011, 08:57
turniej w tv? chyba nie w Polskiej TV bo nasi by to w kodowanej puścili, banda złodziei... może jakaś lokalna tv coś pokaże.
Odpowiedz cytując