|
Jezus ten komentator był chyba z kawy i herbaty wzięty. I te jego ahhh, ojj. Brakowalo tylko, żeby dodał "ale urwał, ale to było dobre"
Diablo ok, ale mógł więcej niuansów od strony technicznej wyjaśnić widzowi.
Ostatnio edytowane przez tofik : 03.07.2011 o godz. 01:27.
. .
|