Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#572
Stary 02.07.2011, 23:39
I bardzo dobrze, że wygrał Kliczko. Klasa ponad pajacowaniem. Boks ponad czekaniem na jeden fartowny strzał.
No i uciszył tych pijanych idiotów z Anglii, którzy nawet przy wejściach się nie potrafili zachować i naskakiwali kamerzyste jakby 1szy raz kamere w życiu widzieli.
..
Odpowiedz cytując