|
I bardzo dobrze, że wygrał Kliczko. Klasa ponad pajacowaniem. Boks ponad czekaniem na jeden fartowny strzał.
No i uciszył tych pijanych idiotów z Anglii, którzy nawet przy wejściach się nie potrafili zachować i naskakiwali kamerzyste jakby 1szy raz kamere w życiu widzieli.
. .
|