|
Władimir znokautuj goscia w koncu - Haye miał go czyms zaskoczyc a jak na razie walczy jak dziecko we mgle. Bardzo nie podoba mi sie jego taktyka na ta walke. Gosc juz pajacuje z tym padaniem na kolana
PS: przestancie juz zanudzac z tymi reklamami - na niemieckim RTL tez leca i co z tego
EDIT: Haye nie mogł wygrac bo walczyl jak pajac - bardzo dobrze, ze skonczylo sie jednoglosna wygrana Kliczki
Powód: dopiska
Ostatnio edytowane przez mitmichael : 02.07.2011 o godz. 23:22.
|