Temat
:
Boks na świecie
Wyświetl pojedynczy post
raztaman
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2002
Offline
#
11
02.07.2011, 23:02
przestancie juz pieprzyc o reklamach... co dziwnego w tym ze puszczaja je przy takiej ogladalnosci, jestem pewien ze nie ma na swiecie transmisji z tej walki zeby w przerwie nie bylo reklam... to normalne jest
raztaman
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do raztaman
Znajdź inne posty napisane przez raztaman