Wyświetl pojedynczy post
raztaman
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 02.07.2011, 23:02
przestancie juz pieprzyc o reklamach... co dziwnego w tym ze puszczaja je przy takiej ogladalnosci, jestem pewien ze nie ma na swiecie transmisji z tej walki zeby w przerwie nie bylo reklam... to normalne jest
Odpowiedz cytując