Wyświetl pojedynczy post
Bekas
Senior Member
 
Od: 05.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#234
Stary 02.07.2011, 21:28
StelmiOriginal napisał(a):Wyświetl post
A zapłaciłbyś za prawa do meczów archiwalnych?!

Ja już dawno dałem taki pomysł: wykupić sublicencje, albo dogadać się z TVP, że nasze mecze w pucharach, z lat 1998-2004 wydawać na DVD, za cene np. 8zl. Koszt wydania 5zl. 3 zlote zysku na SKWK.... Mysle ze wiele osob byloby chetnych na najlepsze mecze Wisły z czasów Telefoniki...

E: Przecież te mecze, transmitowane przez TVP "leżą na dyskach" w telewizji publicznej i się kurzą Mysle ze im sie bardzo oplaca jeszcze troche zarobic na tych meczach. Tak samo sezon 2002/2003 mecze ligowe z Canal+. Też jakby klub się włączył w tą akcje i dystrybuował te mecze... marzenie
Pieniądze które byś im zaoferował byłyby mniejsze niż koszt 5 minut czasu pracy jednego z dyrektorów TVP, Canal plus, podejmujących decyzję czy to ma sens..
Ostatnio edytowane przez Bekas : 03.07.2011 o godz. 12:02.
Odpowiedz cytując