Temat
:
Kto chce, żeby była transmisja i jest w stanie dać za to złotówkę
Wyświetl pojedynczy post
Bekas
Senior Member
Od: 05.2005
Offline
#
234
02.07.2011, 21:28
StelmiOriginal
napisał(a):
A zapłaciłbyś za prawa do meczów archiwalnych?!
Ja już dawno dałem taki pomysł: wykupić sublicencje, albo dogadać się z TVP, że nasze mecze w pucharach, z lat 1998-2004 wydawać na DVD, za cene np. 8zl. Koszt wydania 5zl. 3 zlote zysku na SKWK.... Mysle ze wiele osob byloby chetnych na najlepsze mecze Wisły z czasów Telefoniki...
E: Przecież te mecze, transmitowane przez TVP "leżą na dyskach" w telewizji publicznej i się kurzą
Mysle ze im sie bardzo oplaca jeszcze troche zarobic na tych meczach. Tak samo sezon 2002/2003 mecze ligowe z Canal+. Też jakby klub się włączył w tą akcje i dystrybuował te mecze... marzenie
Pieniądze które byś im zaoferował byłyby mniejsze niż koszt 5 minut czasu pracy jednego z dyrektorów TVP, Canal plus, podejmujących decyzję czy to ma sens..
Ostatnio edytowane przez Bekas : 03.07.2011 o godz. 12:02.
Bekas
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Bekas
Znajdź inne posty napisane przez Bekas