Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Mariusznh_92
Member
Od: 09.2006
Skąd: Kraków
Offline
#
49761
02.07.2011, 20:13
Tylko spytałem, bo nie widziałem drugiego Jovanovicia w kadrze...
a nie widziąłem że to Jovancic strzelił
Mariusznh_92
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Mariusznh_92
Znajdź inne posty napisane przez Mariusznh_92