Wyświetl pojedynczy post
didzej132
Senior Member
 
Od: 12.2009
Skąd: KMWTW ...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22505
Stary 02.07.2011, 14:14
Jeżeli mam do zapłaty na allegro za wystawianie przedmiotów np 15 zł to czy jak wpłacę 30 to będę miał to 15 jeszcze na przyszłość ? czy trzeba zapłacić tyle ile trzeba . ?
Odpowiedz cytując