|
Jeśli podpisano umowę wstępną, nie istnieje możliwość dokonania wielkich zmian, a jedynie dopracowanie szczegółów. Można wtedy tylko zrezygnować z podpisania właściwej umowy.
Powód: składnia
Ostatnio edytowane przez bloodraven : 02.07.2011 o godz. 14:14.
|