Wyświetl pojedynczy post
dzamp
Member
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49746
Stary 02.07.2011, 14:05
canarinhos napisał(a):Wyświetl post
Po roku Wisła decyduje czy chce aby dalej zawodnik reprezentowal klub. W gre wchodzi wykup, ale mozliwe jest kolejne wypozyczenie. Wszystko jest w umowie przed podpisywaniu kontraktu. Za wypozyczenie Wisła zaplacila jakas kwote, a w umowie zawarta jest ponadto kwota za jaka zawodnik moze po roku zostac wykupiony.
Inna możliwość to koniec kontraktu Nuneza w Quilmes, po tym sezonie. A więc Wisła teraz zapłaciła za wypożyczenie i zawarła umowę z Nunezem, z możliwością jej przedłużenia, gdyż za rok Nunez będzie wolnym zawodnikiem. Jak jest w rzeczywistości mam nadzieje wyjaśni Stan na oficjalnej prezentacji zawodnika, jeśli takowa będzie
Ostatnio edytowane przez dzamp : 02.07.2011 o godz. 14:11.

Odpowiedz cytując