canarinhos napisał(a):

|
Po roku Wisła decyduje czy chce aby dalej zawodnik reprezentowal klub. W gre wchodzi wykup, ale mozliwe jest kolejne wypozyczenie. Wszystko jest w umowie przed podpisywaniu kontraktu. Za wypozyczenie Wisła zaplacila jakas kwote, a w umowie zawarta jest ponadto kwota za jaka zawodnik moze po roku zostac wykupiony.
|
Inna możliwość to koniec kontraktu Nuneza w Quilmes, po tym sezonie. A więc Wisła teraz zapłaciła za wypożyczenie i zawarła umowę z Nunezem, z możliwością jej przedłużenia, gdyż za rok Nunez będzie wolnym zawodnikiem. Jak jest w rzeczywistości mam nadzieje wyjaśni Stan na oficjalnej prezentacji zawodnika, jeśli takowa będzie