|
Po cichutku mam nadzieję, że wśród nowych jednak będzie Jovanović, bo szczerze powiedziawszy świeża krew to świeża krew, a i kolejna alternatywa w obronie przydałaby się Wiśle. Z resztą Diaza też z chęcią w tej drużynie zobaczę. Czym więcej opcji tym większy komfort pracy pana Maaskanta!
|