Reser napisał(a):

|
Teraz 10 stron będzie pt: NIE DLA KOSOWSKIEGO, TAK DLA KOSOWSKIEGO. Po uj wy to piszecie w każdym możliwym okienku transferowym? Jak przychodzil Nunez to wszyscy plakali po co kolejny skrzydłowy, a teraz nagle chcą jeszcze jednego o nazwisku Kosowski.
|
niektórzy nie rozumieją prostych rzeczy .. kierują się sympatią
wszyscy chcą awansu do LM, bądź dobrej gry w europejskich pucharach, ale jak ? z tymi graczami ?
tak samo było z Baszczyńskim.. skoro w życiowej formie nie potrafili nam tego zapewnić, to na starość na pewno nam pomogą .. niestety młodsi nie będą !