Wyświetl pojedynczy post
sevenheaven
Senior Member
 
Od: 12.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10439
Stary 02.07.2011, 12:36
Reser napisał(a):Wyświetl post
Teraz 10 stron będzie pt: NIE DLA KOSOWSKIEGO, TAK DLA KOSOWSKIEGO. Po uj wy to piszecie w każdym możliwym okienku transferowym? Jak przychodzil Nunez to wszyscy plakali po co kolejny skrzydłowy, a teraz nagle chcą jeszcze jednego o nazwisku Kosowski.
niektórzy nie rozumieją prostych rzeczy .. kierują się sympatią

wszyscy chcą awansu do LM, bądź dobrej gry w europejskich pucharach, ale jak ? z tymi graczami ?

tak samo było z Baszczyńskim.. skoro w życiowej formie nie potrafili nam tego zapewnić, to na starość na pewno nam pomogą .. niestety młodsi nie będą !
Odpowiedz cytując