Temat
:
Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów
Wyświetl pojedynczy post
sucre
Junior Member
Od: 05.2011
Offline
#
10436
02.07.2011, 12:08
rozarian
napisał(a):
Za takie pieniądze,jakie ponoć ma dostawać w GKS-ie,to Kosowski powinien być Wiśle.
Pewnie nie pamiętasz jak ostatnio odchodził z Wisły bo nie wystarczało mu na pampersy dla dziecka.Zero szacunku za taka wypowiedz
sucre
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do sucre
Znajdź inne posty napisane przez sucre