Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49737
Stary 02.07.2011, 12:07
Zieniu1906 napisał(a):Wyświetl post
http://www.facebook.com/profile.php?id=100001426531941

Macie tu profil Dudu Bitona , jak ktoś ciekawy na temat transferu to można napisać .

ma mało znajomych , to sugeruje ciężką adaptację i aklimatyzację w zespole , czyli będzie niewypał

śmiem wątpic że klub ogłosi 3 transfery na raz , to nie pokrywa się wogóle z zasadami PR . W interesie Wisły leży aby wszystko było załatwione jak najszybciej . Sugerowanie że czekają z ogłoszeniem kilku transferów na raz mnie zawsze bardzo śmieszy .
Ostatnio edytowane przez Karherop : 02.07.2011 o godz. 12:12.
Odpowiedz cytując