Zieniu1906 napisał(a):

ma mało znajomych , to sugeruje ciężką adaptację i aklimatyzację w zespole , czyli będzie niewypał
śmiem wątpic że klub ogłosi 3 transfery na raz , to nie pokrywa się wogóle z zasadami PR . W interesie Wisły leży aby wszystko było załatwione jak najszybciej . Sugerowanie że czekają z ogłoszeniem kilku transferów na raz mnie zawsze bardzo śmieszy .