ramon01 napisał(a):

Co ma wspólnego w Twojej wypowiedzi eufemizm ze zwrotem "niezbyt fortunne wobec Partizana" ?
Nie używajcie wyrazów których znaczenia nie rozumiecie !!
|
A co wprost miałem napisać, że byłoby to s....ysyństwo wobec Partizana i samego zawodnika ?
Znaczenie słowa eufemizm znam doskonale, dziękuje za troskę
