fialo napisał(a):

|
Naprawdę nie bierzecie pod uwagę takiej możliwości, że Maaskant na zgrupowaniu bliżej przyjrzał się Jovanoviciovi, widział go w dwóch sparingach i przykładowo ten nie prezentował się tak, jak od niego oczekiwano i teraz jest burza mózgów, czy jednak warto wydawać prawie pół miliona Euro na takiego zawodnika ? Gdybyśmy teraz z niego zrezygnowali - owszem, byłoby to, mówiąc eufemistycznie, niezbyt fortunne wobec Partizana i samego zawodnika, ale w tym biznesie nie ma miejsca na sentymenty. Ja uważam takie rozwiązanie za całkiem realne.
|
Co ma wspólnego w Twojej wypowiedzi eufemizm ze zwrotem "niezbyt fortunne wobec Partizana" ?
Nie używajcie wyrazów których znaczenia nie rozumiecie !!