Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10433
Stary 02.07.2011, 11:43
baro1995 napisał(a):Wyświetl post
Tak,a Żuraw miał byc zmorą bramkarzy Znając życie Kosowski prezentuje ten poziom co Zieńczuk,Żuraw czy Wichniar i nic wielkiego nie pokaże,płakali niektórzy,że starych sprowadzamy,a teraz płaczą,że nie ściągneliśmy emeryta..Eh..
Kosa juz raz był u nas na wypozyczeniu i grał swietnie - przeciez to glownie przez jego podania w sezonie 2007/2008 Zienczuk miał taka strzelecka serie w rundzie wiosennej. W zadnym wypadku nie mozna porownywac pomocnika do napastnika - Kamil i Maciek to dwaj calkiem inni zawodnicy.
Odpowiedz cytując