Wyświetl pojedynczy post
63.5 Kg
Senior Member
 
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49727
Stary 02.07.2011, 10:39
Co do Jovanovica moze byc tak:

Jovanovic podpisal kontrakt lub porozumienie z Wisla.
Wisla czeka na potwierdzenie pisenme,oficjalne z federacji Serbskiej(nieoficjalne potwierdzenie jest od dawna) ze Jovanovic moze grac w Europie.
Wisla wtedy oglasza ze jest zawodnikiem Wisly.
A moze jakby jednak nie mogl grac ,zawarto by aneks ze mozna odstapic od umowy lub jej oficjalnego podpisania.

Tak czy tak wierze ze to co mowil Jovanovic ze juz podpisal kontrakt to prawda.
Odpowiedz cytując