skeba napisał(a):

Witaj w Polsce. Tu sukcesy są deprecjonowane, a porażki wyolbrzymiane. Kraj, w którym ludzie cieszą się z czyjegoś nieszczęścia, a nie cieszą się ze swoich sukcesów, wymieniać dalej ? Oczywiście nie chce szufladkować każdego, ale patrząc chociażby na znajomych i nie tylko - stwierdzam, że takie mamy społeczeństwo.
Najwięcej płaczków to kibice drużyn przeciwnych, których drużyny albo nie grały w LM albo były tam 15 lat temu...
Odnośnie Man Utd. - z takimi drużynami nigdy nie będziemy walczyć jak równy z równym. To nie nasz poziom. Dla nas mega sukcesem będzie awans do Lm, dla nich nie wyjść z grupy LM - to olbrzymia tragedia...
|
To wiem.
PS: jest tam napisane że będziemy walczyc jak równy z równym ?

ale tu nie chodzi o kłótnię
