Wyświetl pojedynczy post
Marcelo97
Member
 
Od: 08.2010
Skąd: Pobierowo (nad morzem)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#743
Stary 02.07.2011, 10:35
skeba napisał(a):Wyświetl post
Witaj w Polsce. Tu sukcesy są deprecjonowane, a porażki wyolbrzymiane. Kraj, w którym ludzie cieszą się z czyjegoś nieszczęścia, a nie cieszą się ze swoich sukcesów, wymieniać dalej ? Oczywiście nie chce szufladkować każdego, ale patrząc chociażby na znajomych i nie tylko - stwierdzam, że takie mamy społeczeństwo.

Najwięcej płaczków to kibice drużyn przeciwnych, których drużyny albo nie grały w LM albo były tam 15 lat temu...

Odnośnie Man Utd. - z takimi drużynami nigdy nie będziemy walczyć jak równy z równym. To nie nasz poziom. Dla nas mega sukcesem będzie awans do Lm, dla nich nie wyjść z grupy LM - to olbrzymia tragedia...
To wiem.

PS: jest tam napisane że będziemy walczyc jak równy z równym ? ale tu nie chodzi o kłótnię
Odpowiedz cytując