Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49726
Stary 02.07.2011, 10:17
River napisał(a):Wyświetl post
Prosze, tylko sie nie tnijcie
życie

do dzis jednak nie zapomne słów Kosy , że w Polsce zagra już tylko w Wiśle lub Górniku Zabrze

jak widać " życie przerozło marzenia " albo raczej "kasa przerosła marzenia "
Odpowiedz cytując