Wyświetl pojedynczy post
River
Senior Member
 
 
Od: 04.2011
Skąd: z gabinetu Cupiała

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10430
Stary 02.07.2011, 10:15
Lolek:
"Jak piszę,że będą to znaczy ,że nie znam żadnych nazwisk i pozycji na boisku , musicie poczekać do poniedziałku, sam jestem ciekawy ........może Diaz ,może Biton, a może zupełnie ktoś niespodziewany......pozdro."

Zobaczymy czy sie potwierdzi...
Odpowiedz cytując