Lolek:
"Jak piszę,że będą to znaczy ,że nie znam żadnych nazwisk i pozycji na boisku

, musicie poczekać do poniedziałku, sam jestem ciekawy

........może Diaz ,może Biton, a może zupełnie ktoś niespodziewany......pozdro."
Zobaczymy czy sie potwierdzi...