szkielko17 napisał(a):

jak uważam że kosa by się na przydał
|
Taa pewnie kolejny gwiazdor powraca jak wichniarek....
Weź człowieku pomyśl co ty piszesz. Płacz bo Diaz przychodzi chłopak jest dużo młodszy i są przed nim większe perspektywy niż przed starym Kosowskim.