Wyświetl pojedynczy post
plomien23
Member
 
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49725
Stary 02.07.2011, 10:12
szkielko17 napisał(a):Wyświetl post
jak uważam że kosa by się na przydał
Taa pewnie kolejny gwiazdor powraca jak wichniarek....

Weź człowieku pomyśl co ty piszesz. Płacz bo Diaz przychodzi chłopak jest dużo młodszy i są przed nim większe perspektywy niż przed starym Kosowskim.


Odpowiedz cytując