Wyświetl pojedynczy post
tomek100
Senior Member
 
 
Od: 12.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49722
Stary 02.07.2011, 10:10
Odnośnie Jovanovica:

W dzisiejszym "DP" jest informacja, że agent piłkarza potwierdził gazecie, że Jovanovic podpisał z Wisłą 5-letni kontrakt. Klub czeka na certyfikat piłkarza z federacji serbskiej i po jego otrzymaniu ogłosi transfer.

Brzmi to w miarę sensownie i wiarygodnie.
Odpowiedz cytując