Panowie, ale po co się w ogóle przejmować wpisami niejakiego wikink1. Dajcie go do listy ignorowanych i po sprawie nie będzie wam zdrowia psuł swoimi nędznymi wypocinami. Ja to uczyniłem więc mam prośbę o nie cytowanie jego wpisów
Pamiętam jak Kosowski zarzekał się, że w Polsce może grać tylko w Wiśle lub Górniku, teraz widać ile warte są słowa piłkarzy rzucane pod publikę. Teraz tylko jeszcze zakontraktować 3 piłkarzy i o LE można powalczyć
