Wyświetl pojedynczy post
PhantomRanger
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49717
Stary 02.07.2011, 09:48
Panowie, ale po co się w ogóle przejmować wpisami niejakiego wikink1. Dajcie go do listy ignorowanych i po sprawie nie będzie wam zdrowia psuł swoimi nędznymi wypocinami. Ja to uczyniłem więc mam prośbę o nie cytowanie jego wpisów

Pamiętam jak Kosowski zarzekał się, że w Polsce może grać tylko w Wiśle lub Górniku, teraz widać ile warte są słowa piłkarzy rzucane pod publikę. Teraz tylko jeszcze zakontraktować 3 piłkarzy i o LE można powalczyć
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
Odpowiedz cytując