wikink1 napisał(a):

|
Ja WISLE zycze LM .Pomysł z zarabianiem na transferach był Basałaja i z tad wzieli się holendży w Wisle oni mieli oceniać potęcialne nabytki i chyba nie macie watpliwosci ze się natym znają.
|
Ja Tobie życzę żebyś we wrześniu, wraz z pójściem do gimnazjum, zaczął uczęszczać na lekcje polskiego.