Wyświetl pojedynczy post
Eternit
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: Myślenice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49713
Stary 02.07.2011, 08:52
wikink1 napisał(a):Wyświetl post
Ja WISLE zycze LM .Pomysł z zarabianiem na transferach był Basałaja i z tad wzieli się holendży w Wisle oni mieli oceniać potęcialne nabytki i chyba nie macie watpliwosci ze się natym znają.
Ja Tobie życzę żebyś we wrześniu, wraz z pójściem do gimnazjum, zaczął uczęszczać na lekcje polskiego.
Odpowiedz cytując