Wyświetl pojedynczy post
wikink1
Senior Member
 
Od: 01.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49708
Stary 02.07.2011, 08:24
Ale BÓG babuje za głupote ............ostatnie występy Wisły w europie sa tego dobitnym przykładem .Nas niestac na sprowadzanie dziadków i ich utrzymywanie .
Odpowiedz cytując