Incognito2192 napisał(a):

|
Przecież Ci zaznaczyłem, że nie o poziom mi chodzi a o gadanie i medialny szum. Z takim czytaniem ze zrozumieniem to lepiej wróć do podstawówki.
|
I napisał to ktoś kto ma "berło" w podpisie - "ić stond" najlepiej.
Zrozumienia u Ciebie brakuje od podstaw - twierdząc że szum medialny określa wartość zawodnika.
Poczytaj sobie o walkach Haye'a - z kim walczył, jak wygrywał, jak był punktowany.
A potem wróć na forum - albo nie wracaj