Gregu19 napisał(a):

Ciekawe co będzie, jak przyjedzie jakiś zespół zza granicy z logiem którejś z tych firm np. na puchary?
|
Jak to co? Do nyski i na komisariat z przęstępcami!
Materiał o protestach Solidarności:
http://vod.gazetapolska.pl/245-solidarnosc-zyje
i miażdzący skecz Roberta Górskiego jako reakcja rządu:
http://www.youtube.com/watch?v=OLXXarOp-38
Podziwiam Górskiego za odwagę. Jak tak dalej pójdzie, to niedługo mu ten kabaret zdelegalizują... :
