Wyświetl pojedynczy post
FooFighter
Member
 
Od: 09.2008
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13077
Stary 02.07.2011, 01:59
Gregu19 napisał(a):Wyświetl post
Ciekawe co będzie, jak przyjedzie jakiś zespół zza granicy z logiem którejś z tych firm np. na puchary?
Jak to co? Do nyski i na komisariat z przęstępcami!

Materiał o protestach Solidarności:

http://vod.gazetapolska.pl/245-solidarnosc-zyje

i miażdzący skecz Roberta Górskiego jako reakcja rządu:

http://www.youtube.com/watch?v=OLXXarOp-38

Podziwiam Górskiego za odwagę. Jak tak dalej pójdzie, to niedługo mu ten kabaret zdelegalizują... :
"To jest Walduś polska liga - kto widzi ten rzyga!" - Ferdynand Kiepski