murray napisał(a):

Dlaczego?
Przecież pracodawca płaci za ZUS pracownikowi z tego, co ten pracownik wypracuje - inaczej musiałby dokładać z własnej kieszeni.
|
No tak ale to co pracodawca płaci do ZUS za pracownika nie jest ujmowane jako średnie wynagrodzenie. Czyli nie wchodzi do kwoty 3800 pln.