Wyświetl pojedynczy post
baro1995
Senior Member
 
 
Od: 09.2008
Skąd: Kraków-Bernardyńska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49703
Stary 02.07.2011, 01:00
I w ogóle zastąpic Wilka.Nastukał nie nastukał,każdy może miec swoje poglądy i ma prawo ich bronic.To,że ktoś ma zgoła odmienne poglądy od całej reszty np.ktoś wierzy w poglądy scjentologów,nie musi miec racji i prawdopodobnie jej nie ma,ale jeszcze ktoś inny może wierzyc w UFO i duchy,wszyscy mogą się z niego nabijac,ale może miec racje i nie jest to wykluczone.Tyle,że my tutaj dyskutujemy o faktach i jak ktoś po prostu nie ma racji i mówi mu to całe forum to trzeba to po prostu przyjąc do wiadomości i przemyślec,a jak sytuacja powtarza się któryś raz i kłóci się samemu z całym forum to na prawdę lepiej sobie odpocząc
Nie ma to jak oceniac kogoś po skrócie,albo na starcie (Lamey) i mówic gorszy lepszy,taki siaki,takich porównań możemy dokonywac jak widzieliśmy i jednego i drugiego w kilkunastu meczach,a powiem więcej,żeby ocenic na 100% czy ktoś jest lepszy/gorszy trzeba miec doświadczenie umięjetnośc oceniania potencjału i obecnych umiejętności,porównywac to my możemy messiego z ronaldo bo każdy z was pewnie widział i jednego i drugiego w kilkudziesięciu meczach,ale porównywanie bo minucie oglądania chłopa to jest po prostu ośmieszanie siebie samego i błazenada.Jovanovic ma dobre CV i tego się trzymajmy,co pokaże zobaczymy,ja bynajmniej widziałem go w 5 spotkaniach i liczę na nową jakośc i rozwój.
Bez odbioru
Sukcesy rodzą się w bólach,za rok na pewno się uda!
Odpowiedz cytując