Wyświetl pojedynczy post
jova
Senior Member
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49702
Stary 02.07.2011, 01:00
Czytam tę dyskusję o Jovanoviciu i zastanawia mnie czemu nikt z Was nie dopuszcza możliwości, że wszystkie papiery są podpisane, ale umowy jeszcze nie weszły w życie. Może np. uprawomocnią się, gdy wpłacimy pierwszą ratę za transfer. Jovanović trenuje z Wisłą i gra w sparingach. Sądzicie, że zawodnik, jego menedżer i Partizan pozwoliliby na to, gdyby transfer nie był przesądzony? Moim zdaniem potwierdzenie tego transferu to tylko kwestia czasu. Gdyby istniały jakieś istotne trudności w sfinalizowaniu transakcji, to zawodnik nie uczestniczyłby w naszym zgrupowaniu i nie ryzykowałby kontuzją.
Odpowiedz cytując