|
Czytam tę dyskusję o Jovanoviciu i zastanawia mnie czemu nikt z Was nie dopuszcza możliwości, że wszystkie papiery są podpisane, ale umowy jeszcze nie weszły w życie. Może np. uprawomocnią się, gdy wpłacimy pierwszą ratę za transfer. Jovanović trenuje z Wisłą i gra w sparingach. Sądzicie, że zawodnik, jego menedżer i Partizan pozwoliliby na to, gdyby transfer nie był przesądzony? Moim zdaniem potwierdzenie tego transferu to tylko kwestia czasu. Gdyby istniały jakieś istotne trudności w sfinalizowaniu transakcji, to zawodnik nie uczestniczyłby w naszym zgrupowaniu i nie ryzykowałby kontuzją.
|