Cytat:
|
Po prostu w grze Jovanovic w niczym lepszy od Bunozy nie był - a jakby nie było 500 tyś € za niego chcą - ludzie po forum piszą jak to polscy piłkarze są przepłacani, ale za 500 tyś € to Wojciechowski prawie Sadloka kupił. A to na pewno półka ta sama co Jovanović tyle że młodszy.
|
Następny ....a się ZNAFCA znalazł. Przeczytał relacje z Live , zobaczył powtórkę i już ....a swoje wersy daje.
Sadlok na pewno grał LM , zdobył kilka razy Puchar Serbii i Mistrzostwo Serbii i jest mega zajebisty.
Proszę was wstrzymajcie się do pierwszego meczu o stawkę wtedy będzie można oceniać nowe nabytki.