Wyświetl pojedynczy post
Teqcontroller
Senior Member
 
 
Od: 11.2009
Skąd: UK/ Energy2000

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49700
Stary 02.07.2011, 00:52
Cytat:
Po prostu w grze Jovanovic w niczym lepszy od Bunozy nie był - a jakby nie było 500 tyś € za niego chcą - ludzie po forum piszą jak to polscy piłkarze są przepłacani, ale za 500 tyś € to Wojciechowski prawie Sadloka kupił. A to na pewno półka ta sama co Jovanović tyle że młodszy.
Następny ....a się ZNAFCA znalazł. Przeczytał relacje z Live , zobaczył powtórkę i już ....a swoje wersy daje.

Sadlok na pewno grał LM , zdobył kilka razy Puchar Serbii i Mistrzostwo Serbii i jest mega zajebisty.

Proszę was wstrzymajcie się do pierwszego meczu o stawkę wtedy będzie można oceniać nowe nabytki.
"JEDNA WIARA JEDEN KLUB WISŁA KRAKÓW AŻ PO GRÓB"


Odpowiedz cytując