Wyświetl pojedynczy post
Dziku
Dum Spiro Spero
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Królewskie Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1113
Stary 02.07.2011, 00:49
mam w roverze 200. i raczej nie sa dolepiane na drucie... uwierz mi ze nie jesttop wiocha.. skoro nie odpowiadasz na moje pytanie to po co w ogole piszesz w temacie?


Śląska Pozdrawiamy! Lechie Pozdrawiamy! Unie Pozdrawiamy!

"Mógłbym napisać o nich referat i jest to bez wątpienia najlepsza publiczność na świecie. Ciągle brzmi w moich uszach – jazda, jazda, jazda, Biała Gwiazda!"E.Omanic
Odpowiedz cytując