Lolek już raz trafił,wyjechał z Nunezem pierwszy,więc jak sprawdzi mu się 2 raz to respect.Na 99% będzie to Jovanovic i 2 innych zawodników,możliwe,że to będzie Diaz i Biton,ale jak Stan mówił miał jeszcze 3 innych kandydatów i na LO i na ŚN więc zobaczymy jak to będzie.Liczę na miłą poniedziałkową niespodziankę
